Produkt: CEMEX SystemCemex System to owoc kreatywnej technologii.

Jest to jedyne urządzenie obsługujące pełeni cykl zabiegu zapewniające chirurgowi:
- optymalne wymieszanie składników
- znaczącą redukcję emisji oparów monomerów do otoczenia
- uzyskanie cementu o wysokiej bądź niskiej lepkości
- minimalizację ryzyka skażenia bakteryjnego

Cemex System jest dostępny w różnych gramaturach i wersjach z lub bez antybiotyku (Gentamycyna), aby zapewnić maksymalną wszechstronność w odniesieniu do czasu i ilości w różnych procedurach medycznych. Unikalny system dzięki umieszczonym wewnątrz komponentom w postaci proszku i płynu wzmacnia właściwości Cemex'u o następujące zalety:

1) Zanieczyszczenie jest niemożliwe: Cemex System jest całkowicie zamknięty z komponentami: płynnym i stałym, hermetycznie oddzielonymi wewnątrz . Operator nigdy nie jest w kontakcie z materiałem podczas cementowania ani komponenty nie wchodzą w kontakt ze środowiskiem.

2) Brak parowania: system jest kompletnie szczelny, bezwonny; personel nie jest narażony na parowanie toksycznych monomerów.

3) Łatwy w użyciu i utrzymaniu: system wymaga jedynie właściwego, sterylizowanego pistoletu. Cemex System jest kombinacją cementu kostnego i przyrządu podającego.

4) Cemento Cemex: wszystkie zalety Cementu Cemex (obniżenie ciepła, kurczliwości, toksyczności i porowatości, wysokie mechaniczne i kliniczne wyniki) są dodatkową jakościowa korzyścią Cemex System.

5) Szeroki zakres: zakres Cemex System jest najbardziej kompleksowy z dostępnych na rynku.Cement kostny CEMEX SYSTEM służy do mocowania protez typu sztuczny staw do podłoża kostnego.Pobierz katalog produktów w formacie PDF

Nowości:

Na stronie są dostępne katalogi produktów do pobrania w formacie PDF!

- Mendec Spine HV System
- Cal - Cemex
- Cemex
- Spacer'y
- Mendec Spine
- Locker
- Vancogenx
- Xtruder - Shakit


Wydarzenia:

W marcu 2018 roku Higmed Poland brał udział w Konferencji: „Stawy rzekome zakażone oraz zapalenia okołoprotezowe, nowe spojrzenie”, Warszawa, Polska.

W kwietniu 2018 roku Higmed Poland uczestniczył w szkoleniu Tecres Nurse Day, Werona, Włochy.

W czerwcu 2018 roku Higmed Poland uczestniczył w Konferencji „Endoprotezoplastyka rewizyjna stawów”, Poznań, Polska.Z myślą o ciągłym wzroście i zaangażowaniu, w tym roku podwoiliśmy ilość międzynarodowych spotkań. Spotkania z klientami są ważną okazją do dyskusji i dzielenia się doświadczeniami, dlatego też zdecydowaliśmy się bardziej zainwestować w tego rodzaju działania.

Czekamy na Ciebie!
Skontaktuj się z nami, aby umówić się na stoisku lub dla dalszych informacji.

Kontakt:

Telefon/Fax:

0 618 160 040

E-mail:

Zamówienia i obsługa:

info@tecres.pl
azgo@tecres.pl

Ciekawostki:

Przywróćmy drapieżnika Naturze!
Do operacji lekarze użyli naszego cementu Cemex ISOPLASTIC!

    Zobacz klip